Türkiye' nin Alışveriş, Moda, Stil, Makyaj ve Saç Trendlerinin ilk adresi...

Minimum number of posts is 5 for running text.

Sevgililer Günü’nün en gözde çifti Molton Brown ‘Rosa Absolute’ ve ‘Tobacco Absolute’ Koleksiyonu

449 0
Sevgililer Günü’nün en gözde çifti Molton Brown ‘Rosa Absolute’ ve ‘Tobacco Absolute’ Koleksiyonu

Sevgililer Günü’nün vazgeçilmezlerinden kırmızı gül bu kez Molton Brown’ın Rosa Absolute koleksiyonu ile sevdiğiniz için çok özel bir hediyeye dönüşüyor.

İtalya’nın Lombardiya bölgesine ait kırmızı gülün mükemmel kokusunun ön plana çıktığı koleksiyon, Rönesans döneminde duvarlarında gül motiflerinin olduğu eski İtalyan ziyafet odalarında yaşanan gizemli hikayelerden ilham alınarak hazırlanmış.

Markanın yeni koleksiyonlarından Tobacco Absolute ise stil sahibi erkeklerin vazgeçilmezi olmaya aday… Ünlü San Pedro tütününün birbirinden farklı içeriklerle harmanlanmasıyla yaratılan koleksiyon sevgilinizin kalbini çalmak konusunda oldukça iddialı.

Rosa Absolute

“Rosa Absolute” koleksiyonuna ait ürünlerin içeriğinde yer alan İtalya’nın Lombardiya bölgesine ait kırmızı gülü, cilde güzellik veren siyah kuş üzümü ve ferahlatıcı bir etkiye sahip pembe biber ile çekici ve zengin bir birleşim oluştururken, alt notalardaki ahududu ve vanilya ise hoş kokuları ile koleksiyona cazibe katıyor.

Koleksiyona ait ürünlerde, Molton Brown’un sahip olduğu kraliyet arması gümüş mürekkep ile uygulanarak kullanılmış. İtalyan zarafetini yansıtan “Rosa Absolute” koleksiyonu duş jeli, vücut losyonu, banyo yağı ve Eau de Toilette’ten oluşan ürünleriyle Molton Brown severlere benzersiz bir deneyim yaşatacak. Ayrıca bu serinin eşsiz kokusunu yaşam alanlarına taşımak isteyenler için de Rosa Absolute mumlar koleksiyona yeni olarak eklendi.

Rosa Absolute Duş Jeli : 85 TL

Rosa Absolute Vücut Losyonu : 90 TL

Rosa Absolute Eau de Toilette : 170 TL

Rosa Absolute Banyo Yağı : 180 TL

Rosa Absolute Mum (tek fitilli) : 150 TL

Rosa Absolute Mum (üç fitilli) : 230 TL

Tobacco Absolute

Molton Brown’dan erkeklere özel yeni bir koleksiyon ‘’Tobacco Absolute’’ Dünyaca ünlü San Pedro tütünü Molton Brown ustalığında birbirinden değerli içeriklerle harmanlanarak Tobacco Absolute Koleksiyonu’nda modern ve stil sahibi erkekler için bir araya geldi. Bu özel harmanın arkasındaki ilham ise 18. yüzyılın ünlü botanikçilerinden, Güney Afrika’da bir tütün bitkisinin keşfini yapan Dr. William Houstan’a dayanıyor.

Tütün ve baharatların sıcak ve odunsu kokusuna eklenen narenciye dokunuşları ile Tobacco Absolute Koleksiyonu sizi mistik, derin ve çarpıcı bir keşfe davet ediyor. Erkeksi tavrı, çekici kokusu ve derinliği ile duyularınızı harekete geçiren Tobacco Absolute Koleksiyonu, Tobacco Absolute Bath & Shower Gel, Tobacco Absolute Eau de Toilette ve yaşam alanlarınız için Tobacco Absolute mumlardan oluşuyor.

Tobacco Absolute Duş Jeli : 85 TL

Tobacco Absolute Eau de Toilette : 170 TL

Tobacco Absolute Mum (tek fitilli) : 150 TL

Tobacco Absolute Mum (üç fitilli) : 230 TL

Molton Brown, özel hediye paketi ve ücretsiz adrese teslim servisini bu Sevgililer Günü’nde de kesintisiz olarak sağlıyor. Bu çerçevede www.mbturkey.com adresinden vereceğiniz siparişleriniz Londra’dan gelen özel hediye paketlerinde dilediğiniz adrese ücretsiz olarak ulaştırılıyor.

Daha fazla bilgi ve online alışveriş için : www.mbturkey.com

Leave A Reply

Your email address will not be published.