Türkiye' nin Alışveriş, Moda, Stil, Makyaj ve Saç Trendlerinin ilk adresi...

Minimum number of posts is 5 for running text.

31 OCAK 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

510 0
31 OCAK 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

31 Ocak 2017 Salı günlük burç yorumları.

Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor?

31 Ocak 2017 HANGİ BURÇLARI için nasıl etkileyecek? Burcunuza özel günlük burç yorumları” TrendOlmus.com da…

Sevgili Koç burcu, bugün kendinizi duygusal açıdan rahatsız hissedeceksiniz. Başkalarının sorumluluklarını taşıdığınızı düşünebilir ve fark edilmediğinizi düşünebilirsiniz. Emek verdiğiniz işler doğrultusunda olumlu gelişmelerle karşılaşacaksınız. Kendinizi çok yoruyorsunuz. Rahatlamaya çalışın. Arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle bir arada olmaya çalışın. Gününüzü yorucu işlerle geçirmeyin. Enerjinizi yükseltmeye çalışın.

Sevgili Boğa burcu, bugün çalışma arkadaşlarınızla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Buda gerilmenize sebep olabilir. Sakinliğinizi korumaya çalışın. Kendinize haksızlık edildiğini düşünerek, kararlarınızı yanlış alabilirsiniz. Buda insanlar üzerinde tepki çekmenize neden olabilir. Yeniliklere açık olun. Özel hayatınızla ilgili kesin kararlar almamaya dikkat edin. Aksi takdirde bu kararlar olumsuzluğa sebep olabilir.

Sevgili İkizler burcu, yine derin konulara kafa yorulan bir gün olacak. İkizlerin her zamanki karma karışık duyguları bugün de ön planda olacak. Eski sevgilinizle ilgili konuları fazla kafaya takıyorsunuz. Artık önünüze bakmanın vakti geldi de geçiyor. Maddi konularda güzel atılımlar yapmanın tam günü. Hislerinize güvenin, sizi genelde yanıltmıyorlar.

Sevgili Yengeç burcu, bugün kendinizle ilgili önemli konularda doğru kararlar alabilirsiniz. Çevrenizdeki ilişkilerinizi olumlu yönde değiştirebilirsiniz. Sorunlarınızı istediğiniz yönde düzeltebilirsiniz. İşinizle ilgili şanslı bir gündesiniz. Bazı gözünüzden kaçan ayrıntılar olabilir, özellikle anlaşma türü işler peşindeyseniz dikkat etmelisiniz. Bu tür konularla ilgilenen uzman kişilerden yardım alabilirsiniz.

Sevgili Aslan burcu, bugün biraz kibirli olabilirsiniz. Düşünmediğiniz, sizinle ilgili olmayan bazı konular yüzünden gerginleşebilirsiniz. İş hayatınızdan birisi yapmak istediğiniz bir işlemi durdurmaya, sizi engellemeye çalışabilir. Gerçeklerin farkında olmalı, sizi engellemelerine ve huzurunuzu bozmalarına izin vermemelisiniz. Bugün hayatınızda bir çok yeni gelişme olabilir. Hedefleriniz hep en yüksekte olmalı. Çalışmalarınızda disipline önem verin. Aile içinde şahsınıza yönelik haksızlıklar yaşayabilirsiniz.

Sevgili Başak burcu, bugün kariyeriyle ilgili konularda sıkıntılar yaşayabilir. Karşınızdaki kişilerin bencil davranışları sizi sinirlendirebilir. Bunları görmemezlikten gelmeli ve sakinliğinizi korumalısınız. Sizi istedikleri yere çekmelerine izin vermeyin. Duygularınızı kontrol etmelisiniz. Kaybetmeden ilerleyin. İşinize gerekli önemi vermenin tam zamanı. Kısa süreli maddi sıkışıklık söz konusu.

Sevgili Terazi burcu, bugün düşünceleriniz ve insanlarla olan ilişkiniz güven arttıracak. İstediklerinizi yapmak konusunda ulaşacağınız sonuç sizi memnun edecektir. Yaşamınızı yenilemek için çok güzel bir gündesiniz. Eskiyi unutmalı, geleceğe olumlu bakmalısınız. Düşünceleriniz net ve anlaşılır olsun. İlişki konusunda sevgiye olan özleminiz sizi yeni arayışlara sokabilir.

Sevgili Akrep burcu, bugün iş hayatında planlı ve ne istediğini bilen bir tavır sergileyecek. Yaşadığınız sıkıntılardan ders çıkarmak için çok güçlüsünüz. Kariyeriniz ile ilgili konularda kendinize sınırlama yapmamalısınız. Kazanımlarınız hakkında çevrenizden tavsiye alabilir ve buna göre değerlendirme yapabilirsiniz. Kendinize vakit ayırmanız için uygun ortamlar seçmelisiniz. Deneyimleriniz sayesinde bu konuda daha rahat olacaksınız.

Sevgili Yay burcu, Bugün dostlarınız ve sevdikleriniz ile ilişkileriniz yoğun olacak. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Yapacağınız haberleşmeler ve görüşmeler verimli geçecek. İsteklerinizi kolay ifade edecek ve olumlu tavrınızla hem çevrenizi, hem de sevdiğinizi etkileyeceksiniz. Bugün kendinizle ilgilenebilir, güzellik, bakım ve bakım ürünleriyle ilgili araştırmalar ve programlar yapabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler uyanabilir ve sizi harekete geçirebilir. Farklı istekler içine girebilir, hafta sonuna yönelik çeşitli programlar yapabilirsiniz.

Sevgili Oğlak burcu, bugün kendini ifade etme konusunda çok başarılı gözüküyor. İş konusunda uğradığı haksızlıklardan kurtuluyor. Tüm dikkatinizi işe vermeye başlayabilirsiniz. Sizi engellemek isteyenlere karşı tepkili olmalısınız. Yeni anlaşmalara açık olun. Kendinizi olduğunuz gibi ifade ederek yakınınızdaki kişilerden destek alabilirsiniz. Büyük işlere imza atmaktan korkmayın. Aşk hayatınızda yoğun bir gündesiniz.

Sevgili Kova burcu, bugün kendini yorgun hissedebilir. Her şey size sıkıcı, bunaltıcı gelebilir. İçinizden bir şeyler yapmak gelmez. Bu tavırlarınız sadece kendinize haksızlık olur. İş hayatınızda güvendiğiniz insanlardan fikir almalı ve kısa zamanda görevlerinizi yerine getirmelisiniz. Enerjinizi yüksek tutmalısınız. Özel hayatınızdaki önemli kararları bugün almamanızda fayda var. Yoktan yere canınız sıkılabilir.

Sevgili Balık burcu, maddi konuda gelirinin düştüğü gözüküyor. Elinizden geleni yapmanız halinde problemleri düzeltebilirsiniz. Kendinizi yıpratmayın ve üzmeyin. Karşınıza yepyeni size daha iyi gelebilecek fırsatlar çıkabilir. En kısa zamanda bu yenilikleri değerlendirmeye bakın. Çalıştığınız kişilerin önerilerini dikkate alın. Geleceğinizi ilgilendiren konular için kaygılanmayı bırakın ve yeteneklerinizi değerlendirin. Planlarınızı buna göre belirleyin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.