Türkiye' nin Alışveriş, Moda, Stil, Makyaj ve Saç Trendlerinin ilk adresi...

Minimum number of posts is 5 for running text.

27 OCAK 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

456 0
27 OCAK 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

27 Ocak 2017 Cuma günlük burç yorumları.

Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor?

27 Ocak 2017 HANGİ BURÇLARI için nasıl etkileyecek? Burcunuza özel günlük burç yorumları” TrendOlmus.com da…

Sevgili Koç burcu, Her şeyi ciddiye almaktan ne zaman vazgeçmeyi düşünüyorsunuz? Bugün kim ne derse desin yüzünüzü güldürmeyi başaramayacak galiba. Yüzünüzü güldüremedikleri gibi daha çok sinirlenmenize sebep olacaklar gibi gözüküyor. İnsanlar sizi önemsiyor ve yanlarında mutlu olmanızı istiyor. Bu gayet normal bir durum. Neden her şeyi ciddiye alıp yapılan esprileri bile ciddi olarak algılayıp sert ve aşırı tepkiler veriyorsunuz ki? Halinize aynadan bakın isterseniz. Sürekli asık suratlı biri nasıl gözüküyor diye iyice bir bakın.

Sevgili Boğa burcu, Çok duygusal birisiniz. Duygusal oluşunuz sizi yıpratıyor. Yenilik şart ama siz yeniliklerden pek hoşlanmazsınız. İstemeseniz de hayatınız da bazı şeylerin yeri, alımı ya da satımıyla değiştirmek zorunda olacaksınız. Ama bunlar size daha iyi gelecektir. Kendinizi, işinizi güvende hissettiğiniz bir başka yeri arkadaşlarınızın önerileriyle değerlendirmeye almalısınız.

Sevgili İkizler burcu, Çift kişiliklisiniz ve anlık değişmeleriniz ve karasız tavırlarınız çok. Sizi sevenler sizi idare edenler oluyor. Sevdiğiniz kişileri istemeden de olsa üzüyor ve sıkıntı veriyorsunuz. Bu aslında sizin egonuzun, zaman zaman görünen bencilliğinizin olmasından kaynaklanıyor olabilir mi?

Sevgili Yengeç burcu, Bugün kendinize çok dikkat etmeye çalışın. Tanıştığınız birisinin nazarına gelebilirsiniz. Korunmak için çeşitli dualar okuyun ve nazar boncuğu taşımaya özen gösterin. Hatta bu kişi elinizde olan bir şeye de gözünü dikebilir. Onu ulaşamayacağı bir yerde muhafaza etmelisiniz. Yoksa siz fark etmeden bir anda onu elinizden alabilir. Adeta etrafınızda dönüp duruyor. Bu kişiden uzak durmalısınız. Size hiç de olumlu enerji yansıtmıyor.

Sevgili Aslan burcu, Bugün kendinizi çok halsiz hissetseniz de efor sarf edeceğiniz faaliyetlerde bulunacaksınız. Günün sonunda adeta yerinizden kalkamayacak hale geleceksiniz. Bu yorgunluktan memnun kalacaksınız. Hareket etmeyi, canlı olmayı seviyorsunuz. Boş durmak size göre olmağı için ne kadar enerjiniz düşük olsa da harekete geçmek için can atıyorsunuz. Çok fazla sosyal olmayacağınız bir gün yaşayacaksınız. Bugün uzun zamandan beri görüşmediğiniz bir arkadaşınızla ilgili haber almanıza rağmen hiç ilgilenmeyeceksiniz. Onun yaptıklarını unutamadığınız için bu kadar katı olabiliyorsunuz.

Sevgili Başak burcu, Bugün sizi oldukça üzen bir haber alacaksınız. Bu haber karşısında adeta yıkılacaksınız diyebiliriz. Bir süre kendinize gelemeyeceksiniz. Hatta haberin etkisini uzun zaman da hissetmeye devam edeceksiniz. Yine de yıkılmamaya çalışın. Her ne olursa olsun hayat devam ediyor. Sizi üzen ne varsa bir gün elbette geçecek. Bu zor günlerde yalnız kalmamaya çalışın. Yalnız kalınca daha mutsuz hale gelebilirsiniz.

Sevgili Terazi burcu, Son zamanlarda kendinizi bir kalabalığın içinde bulacaksınız. Aldığınız bir karar doğrultusunda oluşan bu kalabalık sizi epeyce yoracak gibi gözüküyor. İşten aldığınız kısıtlı izin günlerinizde çok da gerekli olmayan birtakım işlerle meşgul olacaksınız. İzniniz heba olacak diyebiliriz. Dinlenmek için aldığınız izinde daha çok yorulacaksınız ve yorulduğunuza da değmeyecek.

Sevgili Akrep burcu, Bugün hayatın zorlukları karşısında nasıl güçlü durabileceğinizi öğreneceğiniz olaylarla karşılaşacaksınız. Birden fazla kötü olumsuzluk karşısında vereceğiniz tepkiler daima iyimser olmalı. Hayata hep tozpembe bakmalısınız. Gerçekleri bilerek yaşayıp onlarlar başa çıkmanın yollarını bulmanız gerekiyor. Bunu çok iyi şekilde başaracaksınız gibi gözüküyor. Yıldızınız çok yüksek. Kimse sizi kolay kolay etkileyemiyor. Bu da her zaman kendi kararlarınızı uygulayabilme fırsatına sahip olmanızı sağlıyor.

Sevgili Yay burcu, Bugün oldukça sakin bir gün geçireceksiniz. Birkaç günün ardından gelen sakinlik sizi biraz dinlendirmeye çalışacak. Sessizliğin, huzurun, sakinliğin kıymetini bilin. Birkaç gün sonra yine aynı tempoya dönebilirsiniz. Ailenizle olan bağınız gittikçe kopmaya başlıyor. Siz ararsanız konuşabiliyorsunuz yoksa onlar sizi hiç merak dahi etmiyor. Bu duruma içten içe üzülüyorsunuz ama kimseye de belli etmemeye çalışıyorsunuz.

Sevgili Oğlak burcu, Bugün dikkatsizliğiniz çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Yaptığınız her şeye dikkat etmeniz gerekiyor. Farkında olmadan yaptığınız bir hata çok yakınınızdaki kişiye fiziksel bir zarar verebilir. Onun canını acıttığınızı fark edip telafi etmeye çalışın. Karşınızdaki kişi sizi üzmemek için sorun olmadığını belirtse de siz olabildiğince yardım sever davranmalısınız.

Sevgili Kova burcu, Bugün çok yakın bir arkadaşınızın problemi ile ilgilenebilirsiniz. Onun sıkıntısını çözmeye çalışırken aynı zamanda kendinizle yüzleşme fırsatı da bulabilirsiniz. Kendinize dahi anlatamadığınız her şeyi arkadaşınıza anlatırken rahatladığınızı fark edeceksiniz. böylelikle ikiniz de her ne kadar farklı farklı olsa da sorunlarınızdan ortak çözüm yolu ile kurtulabileceksiniz. Bugün kendiniz için oldukça güzel bir adım atmış olacaksınız.

Sevgili Balık burcu, Çok fazla hayal kuruyorsunuz. Hayal kurmak güzeldir evet ama siz kurduğunuz hayal dünyanızda yaşıyorsunuz. Bir türlü çıkamıyorsunuz oradan. Gerçekleri görmek istemiyorsunuz. Belki de hayatınızdaki gerçeklerle yüzleşmekten korkuyor olabilirsiniz. Yine de ne olursa olsun hayal dünyanızdan çıkıp gerçeği görmek zorundasınız. Nereye kadar bu durumdan kaçmayı düşünüyorsunuz çok merak ediyoruz. Canınız acısa dahi gerçeklerle yüzleşmekten korkmamalısınız.

Leave A Reply

Your email address will not be published.