Türkiye' nin Alışveriş, Moda, Stil, Makyaj ve Saç Trendlerinin ilk adresi...

Minimum number of posts is 5 for running text.

25 OCAK 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

387 0
25 OCAK 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

25 Ocak 2017 Çarşamba günlük burç yorumları.

Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor?

25 Ocak 2017 HANGİ BURÇLARI için nasıl etkileyecek? Burcunuza özel günlük burç yorumları” TrendOlmus.com da…

Sevgili Koç burcu, Ay akrep burcunda ilerliyor ve seni rahat ettiriyor. Ancak Uranüs’ün burcunda olduğunu hatırlamalısın. Aşkta hem karışıklık hemde çekişme var. O nedenle konuşurken hoşgörü sahibi olmalısın aksi halde sevgiliyle aranda anlamsız konular yüzünden sorun oluşabilir. Soğukkanlılığını kaybetmemek durumundasın yoksa kalp kıracaksın.

Sevgili Boğa burcu, Satürn ve Merkür olumsuz etki etmekteler. İş hayatını karıştıran bazı pürüzler kısa zaman içinde yok olacak. Yıldızlar güzel günler vaad ediyor. O günlere kadar sabırlı olmalı ve sebat göstermelisin. İşle ilgili planlarından kimseye bahsetmemelisin. Hafta bitmeden çeşitli fırsatlarla karşılaşacaksın bunları değerlendirmeye çalışmalısın.

Sevgili İkizler burcu, sorunsuz zamanlardasın lakin sen hızla duygusal değişimler yaşıyorsun. Bugün duygusal açıdan memnun olmayabilirsin. Sevdiğin kişiye karşı tutumunda hatalar olabilir daha anlayışlı olmalısın. İsteklerinin yerine gelebilmesi için bir süre daha beklemelisin. Gizli veya yasak ilişkilere sakın meyletme.

Sevgili Yengeç burcu, bu aralar sinirlerin gerilmiş her şeye tepki verir duruma gelmişsin bazende gereksiz yere alınıyorsun. Oysa ortada  alınacak bir şey yok. Artık geleceğin konusunda karar vermen gerekiyor. Bu kadar alıngan ve çekingen olursan ileride zorluk çekecek olan sen olacaksın. Katılacağın toplantıyla moralin yerine gelecektir.

Sevgili Aslan burcu, Satürn ve Merkür’ün üzerinde olumsuz etkisi var. İletişim kurmakta zorlanabilirsin. Sorunlarla ve  ciddi konularla ilgilenmek istemeyebilirsin. Zamanlamayı iyi yaparsan ve yaşlılarla arandaki ilişkiyi dengeleyebilirsen her şey çok güzel olacak. Kararlarını başka bir zamana ertelemelisin. Maddi kaynaklar oluşturmada zorlanabilirsin.

Sevgili Başak burcu, Venüs’ün ve Satürn’ün olumlu etkisiyle aşk meşk işlerine odaklanabilirsin.Yeni ilişkilere hazırlanabilirsin ama pekte romantik ilişkiler ummasan iyi olur. Evli olanlarınız eşinizin başarısıyla gurur duyacak özellikle bu başarının getireceği maddi kazanç ve yeni olanaklar memnuniyet arttıracak. İş konusunda radikal değişimler yapabilirsin.

Sevgili Terazi burcu, iş bağlantılarını kendinden emin bir şekilde yapacaksın. Emniyet ve güven arayışın yüzünden bir çok fırsatı kaçırdın bu defa atak olmalısın. Fiziki güç gerektiren işlere fazla hevesli olmamalısın. Kendini yorgun hissediyorsan vitamin takviyesine ihtiyacın olabilir bu nedenle beslenmene önem vermelisin.

Sevgili Akrep burcu, bugün Satürn sana olumsuz etki etmekte. Bu nedenle iş hayatında yada yeni girdiğin ortamlarda soğuk bulunuyorsun. Maddi kaynakların konusunda endişeli bir tavır takınabilir ve korkuların sayesin de pek rahat hareket etmeyebilirsin. Merkür de bu olumsuzluğa eşik ederken konuşmalarına dikkat etmeli ve kırıcı olmamalısın.

Sevgili Yay burcu, güzel bir gün geçirebilirsin. Güneş sağlıklı ve mutlu olduğunu hissettirirken içine yaşam sevinci verecektir. Geçmiş zamanın yıprantısının izlerini üzerinden tamamen atmalısın. O nedenle kendini fazla yormadan ağır işlere girişmeden sorumluluklarını hafifletmelisin. İş organizasyonları yapabilir yeni çalışma olanakları yakalayabilirsin.

Sevgili Oğlak burcu, bugün astrolojik etkiler senin için umut ve mutluluk verici. Arkadaşların güç verecek. bazı şeylerin yolunda gitmediği endişesine kapıldığında onların fikrini almalısın. Çalışma hayatına başarı getirecek yarım kalmış işin var mı bunu kontrol etmelisin ve işi bitirmelisin maddi durumunda artış gözlenebilir.

Sevgili Kova burcu, Satürn ve Merkür olumsuz etki vermekteler. Bu nedenle bugün senin için uzun olabilir. Hoşlanmadığın konuşmaların içinde olabilirsin. Arkadaşlarınla arana mesafeler koyabilir ilişkiyi askıya alabilirsin. Duymak istemediğin sözler yada nahoş haberler neşeni bozmasın. Kendinle kalırsan sorun olmaz.

Sevgili Balık burcu, güzel bir gün. Venüs’ün sevgi dolu enerjisini alıyorsun. Uzun soluklu ilişkilerini güven içinde sürdürebilirsin. İlk tanıştığın kişiler üstünde sempatik bir etki bırakıyorsun ama kendini yeterince belli edemiyorsun belki de bu sebeple fırsatlar senden uzaklaşıyor.  Bunu değiştirmeye çalışmalısın.

Leave A Reply

Your email address will not be published.