Türkiye' nin Alışveriş, Moda, Stil, Makyaj ve Saç Trendlerinin ilk adresi...

Minimum number of posts is 5 for running text.

24 OCAK 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

444 0
24 OCAK 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

24 Ocak 2017 Salı günlük burç yorumları.

Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor?

24 Ocak 2017 HANGİ BURÇLARI için nasıl etkileyecek? Burcunuza özel günlük burç yorumları” TrendOlmus.com da…

Sevgili Koç burcu, Ay akrep burcuna geçti. Sen sabırsız koç burcusun ama biraz sebat etsen ne güzel olacak. Yarım bıraktığın işleri tamamlamak için çalışmalısın buna fırsatın olacak. Yakınlarından birinin durumu gerçekten seni üzüyor. Hafta sonu tatil programın yeni insanlar tanımana ve yeni çevreye girmene neden olacak.

Sevgili Boğa burcu, gün içinde karşılaşacağın bir sorun aile içinde nasıl sevildiğini anlamana neden olacak. Bundan bir kere daha endişe etmemelisin onun senden gizlediklerini öğrenmeye çalışman hoş bir davranış olmayacak. Yakınlarından ihtiyacın olduğunda yardım istemekten çekinmemelisin. Dertlerini gizlemen gerekmiyor.

Sevgili İkizler burcu, genel olarak aktif bir zihne sahipsin fikirler sürekli değişiyor. Değişim seni heyecanlandırıyor yaşam sevincini arttırıyor. İşlerini yoluna koymak çabası içinde sevdiklerini ihmal etmemelisin. Bunu onlara güzel bir dille anlatarak sabırlı olmalarını isteyebilirsin. Ev içindeki huzur dinlendirici olacak.

Sevgili Yengeç burcu, karmaşık duyguların yaşanacağı gün olabilir yeni tanışacağın bazı kişiler duygusal yaşamında önemli bir değişime neden olabilirler. İçinden geçenleri etrafındakilere açıklaman doğru değil. Bir yakının sana yeni bir iş imkanı hazırlıyor olabilir.  Sevdiğin kişiyle aranıza kara kedilerin girmesine izin vermemelisin.

Sevgili Aslan burcu, bugün karmaşık bir gün olabilir. Küçük bir mesele yüzünden neşen kaçabilir. Arkadaşların bunun için eleştirecekler seni. Ancak bir arkadaşının sürprizi durumu değiştirecek. Her şeyi oluruna bırak ama maddi konularda işi oluruna bırakman doğru olmaz. İşlerine de gerektiği kadar önem vermelisin. Akıl yolundan sapmamalısın.

Sevgili Başak burcu, karşına çeşitli fırsatlar çıkacak. İşlerindeki pürüzleri yakınlarının yardımıyla aşmayı başardın ama his hayatın beklenmedik bir olayla birden bire karışabilir. İlişkilerinin gergin bir hale gelmemesi için  dikkat etmelisin. Alacağın bir haber ne kadar doğru düşündüğünü anlamana neden olacak. Aşırı yememelisin.

Sevgili Terazi burcu, yersiz endişelere kapılarak günlerini zehir etmekten vazgeç. Aşk hayatındaki dalgalanmalar seni heyecanlandırsa da artık durulmalı Sevdiklerinin duygularından şüphelenmen de doğru değil. Hem maddi hem manevi yorgunluğu üzerinden atmak için vitamin almalısın. Yakınlarınla aranda bir zıtlaşma olabilir kırıcı olmamaya çalış.

Sevgili Akrep burcu, Ay burcunda ilerlemekte. Yoğun duygulara sahipsin. Duygusal yaşamında huzura kavuşmak için beklemen gerekecek. Derinleşen duyguların üzerinde  baskı oluşturmakta. Beklenmedik bir ziyaretçi yaşantında değişiklik yapmanı sağlayacak. Sevdiklerini anlayışsızlıkla suçlamadan önce biraz daha beklemelisin.  Davranışların şüphe uyandırıyor.

Sevgili Yay burcu, bugün yalana dolana dolandırıcılara dikkat etmelisin. Geleceğinle ilgili yeni planlar yapmak için beklemelisin. Mars seni sinirli yapıyor olabilir. Yenilme bu güdüme.üzerindeki manevi yüklerin bazılarından kurtulmuş olman memnunluk verici. Biraz daha anlayışlı olmak zorundasın. Açık fikirli olmaya bak.

Sevgili Oğlak burcu, Ayla Neptün burcun başında doğduysan sezgilerini güçlendirecek. Hayal ettiğin şeye doğru ilerliyorsun. Sevdiğin kişi sana karşı gereğinden fazla sahiplenici davranabilir sen saklamak istesen de gerçek duyguların gözlerinden okunuyor. Zamanla her şeyin düzeleceğini unutmamalısın. Eğlenceli bir gün olacak.

Sevgili Kova burcu, isteklerinin yerine gelmesi zor olabilir. Bu seni ümitsizliğe düşürmesin. Sevdiklerin sayesinde dertlerinden kurtulacaksın duygusal yaşamın birden bire hareketlenecek. Buna karşılık günlük hayatın sıradanlığını sürdürecek. Bir arkadaşının yalanına üzüleceksin. Bugünlerde mutluluğunun kaynağı ancak kendi iç dünyan olacaktır.

Sevgili Balık burcu, maddeye değer vermiyor olsan da oturup bir güzel para durumunu  gözden geçirmelisin. Bazı maddi zorlukların olabilir o nedenle de planlarında değişim yapmak durumunda kalabilirsin. Çözüm bulamıyorsan eğer bir aile büyüğünün yardım talebeni geri çevirmemelisin. Çalışma hayatında başarılı olacağın günler gelecektir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.