Türkiye' nin Alışveriş, Moda, Stil, Makyaj ve Saç Trendlerinin ilk adresi...

Minimum number of posts is 5 for running text.

21 OCAK 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

347 0
21 OCAK 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

21 Ocak 2017 Cumartesi günlük burç yorumları.

Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor?

21 Ocak 2017 HANGİ BURÇLARI için nasıl etkileyecek? Burcunuza özel günlük burç yorumları” TrendOlmus.com da…

Sevgili Koç burcu, gelecek seni adam akıllı düşündürüyor  olsa da şimdiden endişelenmek için ortada bir sebep yok. Haftanın ilk gününde serinkanlılığını koruyabilirsen mesele kalmayacak. Her iş teklifi hemen kabul edilmez. Gözlerini fazla yoruyor olabilirsin. Doktora gitmeyi ihmal etmemelisin. Uykusuz kalmamaya da dikkat etmelisin.

Sevgili Boğa burcu, Ay başak burcunda ve Jüpiter’le Venüs’le senin için anlaşma yapmış. Güzel bir gün geçireceksin.hayatında başarıya ulaşmanın senin isteğin ve gayretinle direkt ilgisi var. Maddi olanakların iyileşebilir. Yakın dostlarından yardım isteyebilirsin. Önemli bir haberle şaşıracaksın. Ayaklar üşütülmemeli karaciğeri yoracak besinlerden de kaçınılmalı.

Sevgili İkizler burcu, iş hayatından şikayetleniyorsun ama bu çokta doğru değil. Tutumlu olursan maddi durumunu düzeltebilirsin. İmkansızlıklar içinde kıvransan bile yabancılardan yardım istememelisin. Kendi gayretinle başarabilmenin tadını çıkaracaksın. Sağlığına zarar verecek gıdalardan sakınman gerektiğini unutmamalısın.

Sevgili Yengeç burcu, güzel bir günle hayatında sakin bir devreye giriyorsun. Elindeki işleri bu güzel zamanlarda bir an önce tamamlamaya çalışmalısın. Bir arkadaşının maddi desteğe ihtiyacı olabilir elinden geleni yapmalısın. Bir toplantıya katılabilirsin ve burada fikirlerini açıklaman hoş karşılanmayabilir. Kalbini fazla yormamalısın.

Sevgili Aslan burcu, elinde çeşitli imkanlar var ancak sen bunları kullanmayı beceremiyor ya da istemiyorsun. Yabancıların yapacağı teklifleri geri çevirmen isabetli olacak. Başkalarına yardımcı olmaya kalkışmansa iyi yorumlanıyor. Sağlık durumunla gerektiği kadar ilgilenmelisin. Mide ağrılarına karşı dikkatli olmalısın.

Sevgili Başak burcu, işlerinin fazla karışmasını istemiyorsan hemen bir çalışma programı hazırlamalısın. İşlerini yoluna koymadan yenilerine girişmen de doğru değil. Cazip bir teklif alabilirsin. Böylece maddi durumunun düzelmesi kolaylaşacak. Gereksiz masraflarını da kesmelisin. Dinlenmeye ihtiyacın var. Beslenmene özen göster.

Sevgili Terazi burcu, iş hayatında önemli günlerdesin karar verirken her zamanki halinle hemen karar vermemelisin. Bazı kişiler sözleriyle seni yanıltabilir. Yarım kalmış işlerini bitirmek için daha istikrarlı olacaksın. Pek gerekmedikçe değişim istememelisin. Hava değişikliklerine dikkat etmelisin. Fazlaca uykusuz kalmamaya da özen göstermelisin.

Sevgili Akrep burcu, çalışma hayatında fırtınalı bir devre başlıyor olabilir rüzgarlar sert de esebilir. Ancak sen dayanıklılığını sergilemelisin. Verdiğin sözleri mutlaka yerine getirmelisin. Sorunların halledilmesi seni meşgul edecek yeni işlere girişmek içinde heveslisin. Dişlerinin bakımına gereken özeni göstermelisin.

Sevgili Yay burcu, gelecek için planlar yapmanın tam zamanı olabilir. Aile büyükleri de sana bu konuda bazı tavsiyelerde bulunabilirler. Masrafların artacak birikimlerini kullanmak durumunda kalabilirsin. Mesleki çalışmalarının kabulü için biraz bekleyeceksin. Sağlık durumunun düzelmesi için her şeyden önce sinirlerini düzeltmelisin gerisi sonradan gelir.

Sevgili Oğlak burcu, iş arkadaşlarının tutumları çeşitli fikirleri seni keyiflendirebilir yardım taleplerinin artmasıyla ne yapacağını bilmez duruma bile gelebilirsin. Ancak serinkanlılığını korursan durum lehine dönebilir. Eline bir miktar para geçebilir. Endişelerinin yersiz olduğunu anlayacaksın. Baş ağrıların için bir doktora görünmelisin.

Sevgili Kova burcu, güneş burcunda ilerliyor başarı hırsıyla kuşatılabilirsin. Sinirlerine hakim olmaya mecbursun aksi halde işlerinin düzeni bozulabilir. Ortaya atılan fikirler üzerine kararlarında değişiklik yapmamalısın. Önemli işlerin tamamlanması gerekiyor yoksa geç kalacaksın. Gözlerin fazla yorgun diğer rahatsızlıklarının da bununla alakası olabilir.

Sevgili Balık burcu, hayatında değişiklik yapmayı düşünüyorsan küçükte olsa bir araştırma yapmadan harekete geçmemelisin. Arkadaşlarının fikrini sormalısın. Maddi konularda tek başına hareket etmemelisin. Başladığın işi biritmelisin. Zamanla başaıların anlaşılacak. Sindirim sisteminin çalışmasında bir aksama olabilir. Gıdana çok dikkat etmelisin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.