Türkiye' nin Alışveriş, Moda, Stil, Makyaj ve Saç Trendlerinin ilk adresi...

Minimum number of posts is 5 for running text.

2016-2017 Sonbahar/Kış Ayakkabı Trendleri

426 0
2016-2017 Sonbahar/Kış Ayakkabı Trendleri

Yarın ne giyeceğim sorusu her kadını buluşturan ortak noktadır. Peki burada asıl önemli olan ne giydiğimiz midir yoksa onu tamamlayan parçalar mı?

Burada kombinlerin kimi zaman yıldızı kimi zaman gizli kahramanı ayakkabıların payı nedir? İşte sezonun belirleyici ayakkabı trendleri…

ASİL ADIMLAR : SİVRİ BURUN

En dikkat çekici modellerden olan sivri burun ayakkabılar, isteğe göre şık isteğe göre maskülen değerlendirilebilir. Her sezonda kendine yer bulan bu modelin tek handikabı ise çok uzun süre giyilememesi.

METALİK  ŞIKLIK

Metalik herkesin kolaylıkla giyemeyeceği bir trend olarak görülse de kısa zamanda bütün marka ve tasarımcıların kullandığı bir materyal oldu. Gece davetlerinde ya da özel günlerde şıklığınıza şıklık da katabilir, gündüz bir jean ile en sade kombininizi de renklendirebilirsiniz.

KADİFE ADIMLAR

Sezonda bir adım öne çıkan ayakkabı trendi kesinlikle kadife oldu. Hemen hemen her modelde çalışılan kadifeyi, ayakkabı kategorisinden dolabınıza eklemeniz oldukça mantıklı görünüyor.

RENGARENK DESENLER

Şıklık ve gösterişten vazgeçemeyenler için bir trend daha… Nakış detaylı işlemeli modeller, çeşitli çiçek ve hayvan desenli ayakkabılar sezonda yerini çoktan aldı bile!

SNEAKAR ÇILGINLIĞI

Son birkaç senedir gönlümüze taht kuran sneakarlar bu sezonda da bizimle olacak. Rahatlığına düşkün olanları sevindirecek bu trend, daha şık ve klasik modelleriyle de herkese hitap edebilecek.

Leave A Reply

Your email address will not be published.