Türkiye' nin Alışveriş, Moda, Stil, Makyaj ve Saç Trendlerinin ilk adresi...

Minimum number of posts is 5 for running text.

19 OCAK 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

245 0
19 OCAK 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

19 Ocak 2017 Perşembe günlük burç yorumları.

Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor?

19 Ocak 2017 HANGİ BURÇLARI için nasıl etkileyecek? Burcunuza özel günlük burç yorumuz” TrendOlmus.com da…

Sevgili Koç burcu, Aşk hayatınızda kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz ve bunun
üzerinizde olumlu etkisini iş hayatınıza da yansıtacaksınız işinizle ilgili yükselmeler söz konusu, işinizi seviyorsunuz ve işinizin size getirileri artacağı bir dönemin içerisindesiniz, amirlerinizden pozitif yönde eleştiriler alacaksınız ve önümüzde ki günlerde terfi söz konusu olabilir. Maddi konularda ise bu aralar yönetiminiz gayet iyi bu şekilde devam ederseniz, yakın zamanda amacınıza ulaşırsınız.

Sevgili Boğa burcu, Sevdiğiniz kişiyle ilgili her seferinde farklı bir duyum alıyor olmanız sizin aşka olan güveninizi azaltıyor ve siz karşınızda ki kişiye karşı derin duygular hissederken bir anda hissizleşiyorsunuz ve bazen kendinizi tanıyamaz hale geliyorsunuz. İş hayatınızda sizin için önemli olan şeylerden biri de dostluk ancak bazen insanlara hak ettiğinden fazla değer veriyor olabilirsiniz bu durumu gözden geçirmelisiniz. Bir yakınınıza maddi açıdan destek olabilrsiniz.

Sevgili İkizler burcu, Aşk hayatınızda ne istediğinizi bilmez bir halde yaşıyorsunuz hamleleriniz karşınızdaki kişiyi şaşırtıyor. Siz se kafanıza göre yaşamayı seviyorsunuz ve gelişigüzel davranmaktan çekinmiyorsunuz. Sinirlerinize hakim olmayı başarıyorsunuz ve bu durum olumlu anlamada bir çok kar getiriyor ve bu aralar sorun çözücüsünüz, iş yerinde her yerde sorunları çözüyorsunuz. Hem tasarruf etmek istiyorsunuz hem de para harcamak istiyorsunuz bu çelişkiyi siz dengeleyebilirsiniz bir başkası değil.

Sevgili Yengeç burcu, Olumsuz olarak etkilendiğiniz olayları belleğinizden silmenizde fayda var bu size beyninizde sürekli artan ve büyüyen bir yük gibi sürekli artacak. Bu aralar çoktandır tanıdığınız bir yakınınız tarafından bir görüşmeye davet edilebilirsiniz bu davete severek katılacak ve eski günleri yad etme fırsatı bulacaksınız. İş hayatınızda ise gerilimden uzak durmaya dikkat etmelisiniz, uzun tartışmalar size zarar verebilir.

Sevgili Aslan burcu, Kendinizi hiç alışık olmadığınız bir şekilde karışık bir aşk duygusu içinde bulabilirsiniz. Bu aşk sizi  utandırıyor ancak siz, utanacak bir şey yapmadınız bu da ayrı bir gerçek. İş hayatınızda ise her fırsatı değerlendiriyor daha iyi yerlere gelmek için ve daha iyi sonuçlar elde etmek için çok çabalıyorsunuz yakın zamanda bunun başarılı sonuçlarını alacaksınız. Yakın zamanda omzunuza yeni sorumluluklar yüklenebilir dikkatli olmalısınız çünkü bu sorumluluk sizi farklı yerlere doğru götürebilir.

Sevgili Başak burcu, Aceleci tavırlarınız size bir şey kazandırmıyor aksine sizden bir şeyler götürüyor ve siz artık bunun farkına varmalısınız. Bir arkadaşınızla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunlar sizi ve çevrenizdekilere zarar vermesini istemiyorsanız olayları fazla büyütmemelisiniz zira sinirleyken sağlıklı düşünemiyorsunuz.  Paranızı zor koşullarda kazanıyorsunuz ve bunun kıymetini bilmelisiniz.

Sevgili Terazi burcu, Kalbinizdeki acıyı unutmanın unutmanın yollarını arıyorsunuz ancak bu kolay kolay unutulmaz sizde biliyorsunuz. Ancak zamanla unutacaksınız çünkü yeni şeyler başlamasıyla eskinin izleri her zaman silinir bunu en iyi siz biliyorsunuz çünkü geçmişinize baktığınızda bu konuda deneyimleriniz var.  Yeni iş ortamlarına girmeniz mümkün gibi görünüyor ve siz de bu ortamın içinde kendinizi eskisinden daha da mutlu hissedeceksiniz. Aklınızda ki projeyi gerçekleştirmek için zamanının geldiğini düşünüyorsunuz.

Sevgili Akrep burcu, Sevgilinizle ilişkileriniz monoton bir seyirde devam ediyor ancak o, bunun farkında olmasına rağmen sizi kendince bir şans vermiş durumda ancak sizde durumlar biraz daha farklı siz, size yük olan ilişkiyi bitirme taraftarısınız. Bu aralar ödemeleriniz söz konusu ancak buna karşın alacağınızı da tahsil edemiyorsunuz. Aceleci davranmamalısınız bu size olumsuz sonuçlar getirebilir.

Sevgili Yay burcu, Bu aralar çok yoğunsunuz ve bu yoğunluk arasında sevgilinizle ilgilenmek sizi yorsa da siz yine de ona olan aşkınızı göz önünde bulundurarak onun yaptığı hafta sonu programına uyacaksınız. Bu aralar çokça aranacaksınız bu sizi hem yoracak hem de hoşnut edecek. Kişisel harcamalarınızı azaltmalarınızda fayda var bu sizi ilerde bir çıkmaza sokabilir.

Sevgili Oğlak burcu, Kalbinizde ki kişiye artık gerçekleri söyleme zamanı geldi de geçiyor bile siz, ona öyle bakışarak bir sonuca varamazsınız. Başarılı bir iş geçmişiniz var ve bu konuda kendinizi rahatlıkla gösterebiliyorsunuz. Maddi konularda pratiksiniz ve cesaretiniz sayesinde de bir çok işin üstesinden gelmeyi başarıyorsunuz. Sağlam sonuçlar elde etmek için sağlam adımalar atmanız gerektiğini biliyorsunuz ve bunun için gerekeni yapmaya hazırsınız.

Sevgili Kova burcu, Partneriniz sizin bazı konularda eleştirebilir. Sizse bu konuda acımasız olduğunu düşünüyorsunuz ve onun bu kadar üzerinize gelmesinden hoşnut değilsiniz. Maddi olarak destekte bulunduğunuz kişi yavaş yavaş kendini toparlıyor ve bu durum sizi mutlu ediyor. Bazı sağlık problemleri yaşıyorsunuz ve bunu önemsemelisiniz

Sevgili Balık burcu, Geleceğe dair umudunuz var ve siz bu konuda kendinize güveniyorsunuz, aklınızdakileri yapmak için biraz zamana ihtiyacınız vardı ve bunun için yeterli zaman geçti şimdi uygulama zamanı. İş yükünüzü azaltmak için biraz daha iyi organize olmanızda fayda var. Harcamalarınızı azaltmanız gerektiğinin farkındasınız ancak çok fazla harcamalar yapıyorsunuz ve haliyle büyük maddi kayıplar yaşıyorsunuz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.